ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Halloween 2013 - výzva pro organizátory

| Zobrazeno: 727×

 

 

Studenti VG,  chcete pomoci při organizaci Halloweenu pro studenty nižšího gymnázia a 5 tříd ZŠ?

Akce se bude konat 8.listopadu 2013 /pátek/ cca od 16.30-20.30 hod  v budově VG.

Pokud máte zájem pomoci, prosím, přijďte se co nejdříve /nejpozději do 18.10./ přihlásit do kabinetu Aj na VG /2. patro, stará budova, H.Tunysová/. Zkuste popřemýšlet i o úkolu, nad kterým byste si mohli vzít patronát.

První část „Halloweenu“ je plnění různých strašidelných úkolů ve třídách, druhá část diskotéka v jídelně.

Za organizační výbor se na Vás těší H.Tunysová

 

Naposledy změněno pondělí, 07 říjen 2013 10:08
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

čtvrtek 27. srpen 2015

nyní se nevyučuje
« Srpen 2015 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

gymjes sport2

 

100let gymjes

 

 • Úspěch v krajském kole!

  26.03.2015
  Kristýna Kaliničová z KA vyhrála krajské kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěž proběhla dne 25. března 2015 v Domě dětí a mládeže v Olomouci pro kategorie tercií a kvart všech gymnázií Olomouckého kraje. Naši dva studenti – Kristýna Kaliničová a Libor Alfoldi z KA, kteří sem postoupili z okresního kola, se ve středu ráno pustili do první písemné části soutěže - vyplňovali zadané úkoly na základě poslechu audionahrávky. 
  Číst dál...
 • Výsledky okresního kola v anglické konverzaci

  20.02.2015
  Dne 19. února 2015 se na naší škole uskutečnilo okresní kolo soutěže v anglické konverzaci. Do okresního kola bylo přihlášeno 12 studentů ze 4 středních škol v okrese Jeseník. Soutěž měla již tradičně dvě části: poslech a konverzaci na vylosované téma. V hodnotící komisi zasedli celkem čtyři porotci: dva byli z gymnázia, jeden z Hotelové školy a jeden z Obchodní Akademie. Přestože všichni studenti prokázali vysokou úroveň znalostí angličtiny, stupně vítězů opět patří gymnáziu. Na prvním místě se umístil David Drahoňovský (XA), na druhém se umístila Anna Ondruchová (QA), a třetí místo patří Karolíně Macečkové (EA). Všem zúčastněným děkujeme a postupujícím do krajského kola přejeme další úspěchy. 
 • Výsledky soutěže v anglické konverzaci pro tercii a kvartu

  04.02.2015
  Dne 3. února 2015 se na naší škole v učebně j1 uskutečnila konverzační soutěž v anglickém jazyce pro kategorii tercií a kvart. V úterý v 8 hodin ráno z původně přihlášených studentů se jich kvůli nemoci zúčastnilo 15 a první částí soutěže byl poslech, který rozdělil soutěžící na více, či méně úspěšné.
  Číst dál...
 • Výsledky školního kola anglické konverzace

  15.01.2015
  Dnes ve čtvrtek 15. ledna se uskutečnilo školní kolo soutěže v anglické konvrzaci. Do soutěže se přihlásilo a dnes ráno dorazilo 21 studentů z 1.- 3.ročníků vyššího gymnázia. První část byla konverzační. V první části studenti popisovali obrázek a následně samostatně povídali na téma, které obrázek představoval. Tato část byla velmi vyrovnaná. Většina studentů získala téměř plný počet bodů nebo velmi vysoké skóre. O vítězích nakonec rozhodl poslechový test. Vítězkou soutěže se překvapivě stala studentka kvinty A, ANIČKA ONDRUCHOVÁ. Druhé místo obsadily dvě studentky se shodným skóre, Anna Lačňáková z 2.C a Karolína Macečková ze sexty A. Třetí místo má také dva studenty se shodným skóre, a to Davida Drahoňovského ze sexty A a Kateřinu Kuzdřalovou z kvinty A. Všem studentům děkujeme za účast a vítězům přejeme hodně štěstí v okresním kole, které se bude konat na půdě naší školy 19. února.  
 • Otvíráme sportovní třídu

  13.11.2014
  Přečtěte si článek na idnes!!!
 • Almanach

  08.10.2014
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2014
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.09.2013
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.