ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Corny 2015

Označeno v
| Zobrazeno: 1941×

Ve čtvrtek 17. září se několik studentů našeho gymnázia zúčastnilo okresního kola atletických závodů. Sám musím zhodnotit tyto závody za velmi povedené, jelikož několik studentů naší školy získalo první místo, nebo jiné pódiové umístění.

 Zřejmě nejúspěšnějším reprezentantem byl Vladimír Kozlovský ze třídy 1. B, ten vyhrál běh na 1500 metrů, běh na 400 metrů a byl členem vítězné mužské štafety, kde předvedl skvělý finiš a zvětšil náskok před druhým týmem. Dalším velmi úspěšným reprezentantem byl Josef Hanulík ze 3. C, ten vyhrál sprint na 100 metrů a dále získal druhé místo za skok daleký. Ve skoku vysokém vyhrál další student sportovní třídy 1. B - František Juris. Druhé místo na 400 metrů obsadil Michal Bráblík v těsném odstupu za Vláďou. Další první místo získala Jana Kořenková v běhu na 800 metrů. Celkově obě družstva obsadila shodně 2. místo.

Naši školu reprezentovali: Josef Hanulík, Zdeněk Baďura, Michal Bráblík, Martin Bráblík, Jan Formánek, Leoš Król, Vladimír Kozlovský, František Juris, Helena Hutníková, Martina Kouřilová, Jana Kořenková, Karolína Ordáňová, T. Novotná ............ a z učitelského sboru nás doprovázel pan učitel Emil Vodák.

Fotky z vydařené akce zde

Naposledy změněno čtvrtek, 08 říjen 2015 19:56
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 17. říjen 2018

« Říjen 2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.