ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Sportovní den SŠ aneb sportujeme jako diví

| Zobrazeno: 920×

 

V úterý 22. září se konal sportovní den středních škol z Jeseníku a okolí.

Basketbalový tým gymnázia odehrál celkem dva zápasy, proti Hotelové škole Vincence Priessnitze Jeseník a  SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník (,,Emko“).

 Celkově se náš tým umístil na krásném druhém místě po výhře nad Hotelovou školou V. P. a porážce s ,,Emkem“. Basketbalový tým odehrál tento turnaj ve složení: Martina Salvová, Tereza Vodáková, Tereza Kratochvílová, Karolína Němcová, Karolína Ordáňová, Šárka Pokorná, Tereza Chromíková, Matouš Kolegar, Jan Dubský a Martin Dubský.

                                                                                                                                                             Tereza Vodáková

V Masopustově poháru jsme nenašli přemožitele

V úterý 22. 9. se na jesenickém fotbalovém stadionu uskutečnil fotbalový  turnaj  s  velkou tradicí – Pohár Josefa Masopusta. Na trávník vyběhlo celkem 6 středních škol včetně té naší. Náš tým byl již od začátku pasován do role mírného favorita a nezahálel!

Sílu gólostroje gymnázia poprvé okusilo hořkým soustem Odborné učiliště Lipová Lázně, které inkasovalo 11 branek. Jediné menší klopýtnutí  gymnázium zaznamenalo v zápase proti Střední odborné škole gastronomie a potravinářství  Jeseník. Zápas skončil remízou 3:3. Nicméně naši borci, díky lepšímu skóre postoupili do finále, ve kterém jednoznačně „přejeli“  SOŠ SOU Jeseník  jasným výsledkem 3:0. Celkovým vítězstvím v turnaji si zajistili účast v krajském kole. 

 Dres gymnázia oblékli: David Marcinov, Jiří Mirčevský,  Jiří  Mráz, Jan Pastucha, Richard Martínek,  Martin Janíček, bratři Michal a Martin Bráblíkové, Jan Formánek, Tomáš Rupa a Jakub Konečný.

Jiří Mráz, Jan Pastucha       

Pár fotografií z akcí zde          

pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

úterý 20. listopad 2018

« Listopad 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.