Vytisknout tuto stránku

Robotická jízda pokračuje! Tým R.U.R. opět zvítězil.

| Zobrazeno: 1128×

Tým Rainbow Universal Robots (R. U. R.) opět potvrdil, že patří mezi českou špičku v soutěži FIRST LEGO League. Jsme vítězové Republikového kola FLL 2017 a postupujeme na FLL SF Southeast do Polska (Lódź). Na to se nedá říct nic jiného, než "watapa ňumba ňumba" :-)

Tým R.U.R. pod vedením Romana Chasáka se v sobotu 2. prosince zúčastnil Republikového kola FIRST LEGO League v Olomouci. V krásných prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého se celý den ozývalo skandování "Er Ú Er - Er Ú Er!" Kromě skutečnosti, že jsme tým, který je nejvíce vidět i slyšet, nás těší především fakt, že jsme se umístili ve všech dílčích disciplínách a získali také celkové prvenství. Robotika na jesenickém gymnáziu má již mnoholetou tradici, ve které chceme pokračovat.

Letošního Republikového kola FLL se za Gymnázium Jeseník a SVČ Duha zúčastnily dva týmy. Mladší tým R.U.R. Rekruti obsadil vynikající třetí místo v Robot game a Týmové spolupráci. Celkově tento tým tvořený výhradně studenty primy obsadil čtvrté místo. Blahopřejeme nováčkům!

Starší tým R.U.R. si vedl opět výborně. Získal první místo v kategoriích Robot game, Design robota, Týmová spolupráce. Třetí místo za výzkumný úkol. Celkově první místo!

Krátký klip o naší velké jízdě konané na Přírodovědecké fakultě Univerzity Palackého v Olomouci ZDE

Naposledy změněno středa, 06 prosinec 2017 09:23

Média