ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Jesenický cyklokros jedeeeeeee

| Zobrazeno: 202×

Letošní cyklokros dopadl na jedničku hlavně díky objednanému počasí, které nás absolutně nezklamalo ale i díky vám, divákům a zejména i závodníkům. Letos jsme laťku posunuli o kus výše. Rozhodli jsme se závod zařadit zároveň do dvou seriálů, abychom pro vás vytvořili více bojů o pozice, abyste měli šanci si nahnat body do seriálu, ale i pro nádherně strávený nedělní den. Závod byl součástí Jesenického šneka i Kolárna ETHICSPORT Odreského poháru cyklokrosu.

Jesenického šneka a Šnečka se zúčastnilo přes 150 závodníků, z toho větší polovina mládeže.  Oderský pohár přilákal více jak 90 závodníků s třetinovou účastí mládeže. Účast se vydařila a více než 240 závodníků pro nás bylo opravdu potěšující. Celý den se odehrával v závodním duchu se sluncem nad hlavou a větrem v zádech, na nejméně očekávaných rovinkách i čelně.  Jesenického šneka i Šnečka jsme zvládli odstartovat od 10 hodin a uzavřít do 13 hodin. Stihli jsme hned vyhlásit výsledky Jesenického šneka i Šnečka. Oderský pohár v cyklokrose pak startoval od 13 do cca 15 hodin a následovalo ocenění nejlepších.
Na perfektně připravenou trať o délce 2,2 km jsme vypustili první kategorii A a starší mezi muži, a ženy A a starší. Na tomto okruhu kroužili 45 minut. Celkovým vítězem se stal Jan Neset z týmu In Life Cycling. Mezi ženami vyhrála Petra Kouřilová z FITKO Jeseník
Na řadu přišly naše naděje v podání menších a nejmenších. Kategorii G vyhrála Gabriela Bártová z Pardus TUFO Prostějov. Ve stejné kategorii, hochů, byl na tom nejlépe Jarda Vykydal z PUSKINAK. No a nejmenší, ze seriálu Šnečka se poprali následovně. V kategorii dívek, ročník narození 2014 a mladší si všechny krásně povodila domácí Adélka Vodicová. Ve stejné kategorii u chlapců dokázal všem ukázat záda Kuba Kantořík. Ve starších kategoriích, ročník narození 2011 – 2013 své kvality ve vítězství přetavila Terka Míčková z ACS Drak Vrbno. Mezi kluky ve stejné kategorii vyhrál Honza Kopecký, z Prestige Cycling Team. O něco málo starší závodnice v ročnících 2008 – 2010 ukázaly, že taky umí. Vítězkou se stala Patrmannová Elen z týmu SC Samotíšky, kluci bojovali statečně, ale pouze Adam Papoušek z Unikovo MTB České Petrovice zvládl trať nejlépe. V poslední kategorii mladých závodníku, ročník 2006 – 2007 si pro vítězství dojela Magda Míčková z ACS Drak Vrbno. Mezi kluky to byl z Prostějova David Blažek z týmu Pardus TUFO
Kolárna ETHICSPORT Oderský pohár cyklokrosu byl připraven na stejných tratích a stejná délka i profil slibovaly zajímavou podívanou. Závod na 40 minut, mezi Elitou celkově zvládl nejlépe favorizovaný Petr Hampl z TJ Favorit Brno. Mezi ženami si pro první místo dojela Kateřina Mudříková z CK Stará Ves nad Ondřejnicí. V juniorech se nejlépe dařilo  Jirkovi Bohdalovskému z HEAD Bike Opava. Pro druhé vítězství v závodním kolotoči si dojel Jaroslav Vykydal z PUSKINAK v kategorii kadetů, to stejné platilo pro Gabrielu Bártovou z prostějovského Pardus TUFO. Bernát Adam z IVAR CS Author  Team si podmanil žáky, u žaček to samé dokázala Ema Kouřilová z FITKO Jeseník.
Kompletní výsledky, jak cyklokrosu, tak Šneka najdete v excelové tabulce ZDE.

Závěrem bychom rádi poděkovali zejména závodníkům a jejich doprovodu, protože ti naplnili naši trať. Dále dobrovolníkům, kteří se na akci podíleli. Určitě také fotografům Jan Brychta a Robert Kautz za to, že zvěčnili naši akci. 

Díky patří i domácím závodníkům, kteří bojovali s pevnými nervy až do cílové rovinky. Bez nich by naše práce ztrácela smysl. 

Speciální poděkování putuje i paní Aleně Mlynářové, která se ujala pozice hlavní rozhodčí závodu.

Největší díky patří našim partnerům, kteří nám pomáhají tak, že jsme pro vás schopni akci připravovat.

A-NET - tvorba webových aplikací a eshopů na míru

ATEX - tuzemský výrobce sportovního oblečení

FORCE - cyklistické doplňky

AUTODOPRAVA LÁTAL - mezinárodní kamionová doprava

JESENÍK - město v srdci přírody

LINDOVSKÝ - sběrna druhotných surovin

WAZY.CZ - reklama, tiskárna

OLOMOUCKÝ KRAJ - nejlepší kraj v ČR

GYMNÁZIUM JESENÍK - sportovní gymnázium

FORCE TEAM JESENÍK - cyklistický juniorský tým

Naposledy změněno úterý, 02 říjen 2018 20:58
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 19. prosinec 2018

nyní se nevyučuje
« Prosinec 2018 »
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2018
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.