ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Báječné krušno v Orlických horách

| Napsal(a)  Administrator | Zpět na Gymnázium se sportovní přípravou | Zobrazeno: 246×

Sportovní trénink žáků oboru gymnázium se sportovní přípravou probíhá i během prázdnin, o čemž se můžate dočíst v následujícím článku trenéra Květoslava Žalčíka. 

Prázdniny se díky vytrvalému horkovzduší posunuly spíše k africkému kontinentu, posuny v tréninku lze provádět pouze vstáváním za ranního kuropění a než paprsky rozpálí krajinu, vyrazit k naplnění sportovního plánu.

Dva naši zástupci FENIX SKI TEAMU Jeseník Kim Žalčík a Vladimír Kozlovský obdrželi pozvánku k reprezentačnímu soustředění juniorů v Norsku. Nebývalá akce, které se tradičně účastní na 120 sportovců ze 17 zemí je neskonale obohacující na tréninkové metody, prostředky, nové přírodní prostředí a především velmi tvrdou konkurenci lyžařů běžců.

Oba závodníci, ač fyzicky značně na výši, měli co dělat se zvládnutím velmi náročného programu včetně až 22 hodinové cestování, však obstáli s jesenickou hrdostí.

Vladovo 13. místo na skatové 20 km trati a Kimova 29. příčka v klasickém sprintu dodávají nejen sebevědomí do nadcházející sezóny, nýbrž i odhalují rezervoár fyzické či technické připravenosti na danou disciplínu.

Ostatní členové „Ž“ skupiny se tentokráte jali poznati kraj Orlického záhoří, nutno poznamenati, že podmínkami, zázemím, klidem i neskutečnou pestrostí reliéfu se příprava ač v žáru léta dostala až na samou hranu namixovaných přírodních prožitků i fyzického vydání se tíze únavy.

Týdenní program mnohdy nešel zvládnouti jinak, než se po tréninku naložit do bazénu a zchladit všechny bolístky, však jak známo jest, že „sport bez průvodčího bolestí si k medailim cestu neklestí.“

A že v závěru přeci jenom všem do noty hrála nabušená fyzička, dokumentuje sobotní závod na kolečkových lyžích Silvini Skiroll Classics klasicky 10 km Orlické Záhoří – Šerlich.

Stoupání místy přesahujíce 15% dokonale prověřilo všechny startující.

Výsledky závodníků FEJE:

Juniorky – 1. K. Poulíková, 3. A. Strouhalová, 4. N. Struhárová

Junioři – 3. J. Strouhal

Muži – 7. M. Bráblík

Zhor 

pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 14. listopad 2018

« Listopad 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.