ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

Prázdninám odzvonilo na Božím Daru.

| Napsal(a)  Stanislav Jurník | Zpět na Gymnázium se sportovní přípravou | Zobrazeno: 250×
Foto s lyžařskou legendou L. Bauerem Foto s lyžařskou legendou L. Bauerem

Kdož by neobulel ten báječný čas prázdnin, letos toliko obdařený sluncesvitem, však hodiny odtikávají doslova poslední minuty, zkusme se tedy poohlédnout za její závěrečnou částí. Výprava FEJE navzdory nemalé vzdálenosti přijala pozvání na výcvikový camp, završený dvoudenním trojbojem v běhu a na kolečkových lyžích v centru Krušnohoří, přímo na Božím Daru.

Samotné pohoří skýtá pro trénink jedinečné podmínky v nádherné přírodě i zázemím, zbudovaném místním lyžařským klubem a podpořené přeshraniční spoluprací s německými lyžaři. Ti vlastní unikátní lyžařský areál s úžasnou komplexností a univerzálností. MOC si přejme, aby se dlouhodobě úspěšní lyžaři v Jeseníku a sportmilující veřejnost podobného stánku také dočkala.

Výprava z Jeseníku maximálně využila času pobytu pod Klínovcem a přes přicházející školní rok z týmu doslova sršela energie a z trenérů spokojenost s dosaženými výkony.

Pohárový závod se skládal ze sobotního prologu na kolečkových lyžích, odpoledního běhu s pokračováním do nedělní části – dle dosažených předchozích časů start s handicapem. Dlužno vyzdvihnout fakt, že hodnota sportu byla podtržena komplexní reprezentací ČR a účastí juniorské reprezentace Německa.

Přinášíme výčet nejhodnotnějších zástupců FENIX SKI TEAMu Jeseník.

Sobota dopoledne –  KL-SKA prolog

Dorost: 3. J. Strouhal, 15. K. Ryšková

Dospělí: 6. K. Poulíková, 4. A. Fellner, 6. J. Pechoušek, 2. V. Kozlovský, 8. K. Žalčík

Výbušnost Jakuba přinesla v mezinárodní konkurenci zasloužený výsledek, podobně si počínal Vladimír, jež před sebe pustil jen německou naději. V reprezentační konkurenci skvěle závod zvládli Adam i Honza, bronzová medaile i 5. příčka je toho největším důkazem.

Sobota odpoledne – běh

Dorost: 3. K. Horník, 7. A. Strouhalová, 9. N. Stuhárová, 1. J. Strouhal 

Dospělí: 4. K.Poulíková, 2. K.Žalčík, 3. V. Kozlovský,  9. A. Fellner

Velké odpoledne jesenických barev, bez zábran z řad outsiderů si pro bronz doběhl Kryštof, z řádu snů... Všechna děvčata běžela s maximální vervou a jejich umístění je vynikající, o řád výš pak panovaly výkony Vládi, Kima a Jakuba, kteří v drtivém finiši drtili doslova zaskočené soupeře.

Neděle KL – distanční závod

Dorost: 9. A. Strouhalová, 10. K. Ryšková, 4. J. Strouhal

Dospělí: 4. K. Poulíková, 4. J. Pechoušek, 5. A. Fellner, 3. K. Žalčík, 5. V.Kozlovský

V náročných podmínkách lehkého deštíku, kdy dráha byla na hranici bezpečnosti, se opět ve finálním závodě naši svojí bojovností i dravostí prodrali mezi nejlepší. O stupně vítězů přišla Kájina „vanglem“ v poslední klopence, Jakub prosmeknutou holí a Honza znevýhodněnou pozicí před závěrečným spurtem. Shodně všichni bramborová medaile. Do třetice formu potvrdil Kim a výborným výkonem na 15 km trati si doběhl pro bronzový metál.

Bezesporu lze vyhodnotit bojovnost i výbornou připravenost všech jeseničáků, dobré znamení blížící se zimní sezóny.

Tak po našemu SKUL, na znamení úspěchů.

zhor

Naposledy změněno pátek, 07 září 2018 11:23
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 14. listopad 2018

« Listopad 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.