ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám

V baště biatlonu v Letohradu se běhalo o sto šest

| Napsal(a)  K. Žalčík | Zpět na Gymnázium se sportovní přípravou | Zobrazeno: 224×

Příroda dospěla do nejkrásnějšího ročního období, kdy z ranních přímrazků vykouzlí doslova a do písmene nádheru všech možných barev a slunečního kochání.

Letohrad, biatlonový areál v Orlických horách, se každoročně prezentuje nejen jako líheň reprezentantů, nýbrž především jako skvělý hostitel přespolního běhu, kdy věkový rozptyl je v rozmezí 4 až 75 let, no kdo nevěří, ať tam běží…

Jesenický FENIX SKI TEAM Jeseník díky výborné práci s mládeží nepojal ani všechny závodníky do autobusu, nadšení rodičové se nabídli s vozidly, díky tomu nikdo nepodlehl svodům nedělního „gaučingu“.

Je vskutku bezvadný pohled na atmosféru zavládnuvší při startu všech kategorií, i samotným závodníkům přilepší do tempa vzájemné povzbuzování, to je rázem v žilách energie.

Náročné tratě od 500 metrů přes 2, 3, 5, 6, 7 km až k nejdelší 9 km porci prověřily síly aktérů a nás potěšilo, že první housle hráli opět jeseničtí běžci.

Z přehledu výsledkové listiny FEJE závodníků je patrno, kteří závodníci drží výsledkově dlouhodobě klub, jistě zaslouží uznání.

Nepřehlédnutelný byl letos výrazně se lepšící Jan Pechoušek, který výbornou kondici tentokráte podpořil i technikou běhu a nedal nikomu z mužů šanci.

Obdivem, plynoucím z mohutného aplausu na slavnostním vyhlašování, se mohl pyšnit veterán Marek Fellner, spojit roli učitele, trenéra, organizátora, úspěšného kandidáta po městského zastupitelstva a to vše okořenit ještě bezva během, zasloužená bronzová medaile.

Pozvánka letí pro všechny milovníky běhu na příští neděli, kdy startujeme ve Smetanových sadech Běh na Zlatý chlum. Takže dorazte se prověřit, děti i vnoučata s sebou. Zhor!

Výsledky našich běžců:

Předžákyně: 2. Korityakova Izabela

Nejmladší žákyně: 3. A. Kubíčková

Nejmladší žáci: 2. M. Gajdoš

Mladší žačky: 1. J. Kouřilová

Starší žačky: 1. M. Hloušková, 2. E. Kouřilová

Dorost: 3. A. Strouhalová, 4. N. Struhárová

 1. J. Strouhal

Junioři: 1. K. Poulíková

Senioři: 3. M. Žalčíková

 1. J. Pechoušek  3. M. Fellner  3. D. Žák 

Další snímky z průběhu závodu najdete na adrese http://www.iscarex.cz/fotogalerie/100000194

Naposledy změněno pondělí, 15 říjen 2018 06:48
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 14. listopad 2018

« Listopad 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.