ředitel:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


zástupce ředitele:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


výchovný poradce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


preventista sociálně patologických jevů:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


pracovník pověřený BOZP:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

home napište nám
studentská rada - Gymnázium Jeseník

STUDENTI TOMOVI

pátek, 25 květen 2012 | Napsal(a) V. Žerníčková

Dne 3. května v 17 hodin se v jesenické Kapli uskutečnil již 4. ročník koncertu „Studenti sobě“. Nebyl to ale jen tak ledajaký koncert. Byl totiž věnovaný našemu bývalému studentovi, kamarádovi, ale i skvělému hudebníkovi Tomovi Moravikovi.

DVD z koncertu Studenti Tomovi

pondělí, 27 srpen 2012 | Napsal(a) Magda Dostálová

Milí spolužáci, už je v prodeji DVD z koncertu Studenti Tomovi (50 Kč) a CD (zvuková nahrávka) 40 Kč. Pište, kdo máte zájem na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Reportáž ČT o koncertu Studenti Tomovi

pátek, 01 červen 2012 | Napsal(a) Roman Chasák

Z charitativního koncertu Studenti Tomovi odvysílala ČT reportáž. Najdete ji na v bloku Události z regionů zde. Pokud nechcete sledovat celé zprávy, posuňte se na čas 6:45.

reportazCT

 

Stanovy Studentské rady Gymnázia Jeseník

středa, 28 březen 2012 | Napsal(a) M. Rotterová

I. Obecná ustanovení

Studenti Tomovi

pátek, 23 březen 2012 | Napsal(a) M. Rotterová

Koncert Studenti sobě pro letošní čtvrtý ročník pozměnil název na „Studenti Tomovi“. Vybrané peníze totiž půjdou na invalidní vozík pro našeho bývalého spolužáka Tomáše Moravika. Ten je těžké autonehodě v nemocnici, ochrnutý na spodní část těla.

Jako vždy naši studenti ukáží, co umí, bude se hrát, zpívat, třeba i tančit…Vše, jako již tradičně, nazvučí náš milý zvukař Adam Fomiczew. Koncert se uskuteční 3. května 2012 od 17hodin v kapli na Průchodní ulici. Stále uvítáme další účinkující! Nemusíte být zrovna Mozartové, ani žáci ZUŠ! Pokud zkrátka chcete předvést něco ze svého umu, přidejte se k nám! Budeme také rádi za pomoc s propagací akce, s organizací a v neposlední řadě hledáme i sponzory! Dotazy, návrhy a informace na mailu SR: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na naší facebookové stránce „Studentská rada Gymnázia Jeseník“. Nebuďme sobečtí a pomozme společně někomu, kdo to opravdu potřebuje!!

Za Studentskou radu Michaela Rotterová

 

3. setkání SGS ČR

neděle, 18 březen 2012 | Napsal(a) M. Rotterová

Jako jediná zástupkyně naší školy jsem se v pátek 2. března vydala do našeho hlavního města. Mým cílem bylo sídlo Senátu - Valdštejnský palác. Zde se totiž konalo již 3. Setkání Studentských samospráv. Poté, co jsme v pořádku prošli bezpečnostními rámy, jsme se vydali do Zaháňského salónku, kde se akce konala. Jednání se konalo v nádherných historických prostorách díky kolegovi z ostravského gymnázia, který kontaktoval stínového ministra školství pana Chládka, jež celou akci zaštítil. Na úvod jsem měla tu čest přivítat zástupce všech přítomných gymnázií, kterých od minulého setkání dosti přibylo, a říci pár slov o původu této myšlenky. Následně jsem předala slovo Richardu Verešovi z ostravského Matičního gymnázia. Poté, co jednotlivé samosprávy předvedly své prezentace, jsme mohli přejít k dalšímu bodu- projednávání  a upravování stanov a volebního a jednacího řádu. Poslední částí pak byly volby. Volil se prezident sdružení, 1. viceprezident, 2. viceprezident, jednotlivé výbory (medializační, kulturní apod.) a volební komise. Osobně jsem nekandidovala, protože přeci jen za dva měsíce maturuji. Byla mi tedy alespoň slíbena nějaká čestná funkce.

2. setkání studentských samospráv gymnázií ČR

pondělí, 30 leden 2012 | Napsal(a) M.Rotterová

Zatím, co si někteří studenti v neděli 15. ledna 2012 užívali zimních radovánek, zástupci několika gymnázií se sjeli do Jeseníku na již 2. setkání studentských samospráv gymnázií České republiky. A že to někteří neměli úplně blízko. Dorazili zástupci Gymnázia Jaroslava Seiferta z Prahy, Gymnázia Břeclav, Krnov, Matičního gymnázia Ostrava, Ostrava - Hrabůvka či Gymnázia Studentská Havířov. Díky ochotě paní starostky se tato akce mohla konat v reprezentativních prostorách zasedací místnosti jesenické radnice.

První setkání studentských rad v Ostravě

neděle, 11 prosinec 2011 | Napsal(a) M. Rotterová

Myšlenku spolupráce studentských rad jsem převzala od bývalého předsedy Studentské rady Soukromého gymnázia Letohrad. Po prvním neúspěšném pokusu se setkat na Gymnáziu Open Gate v Říčanech u Prahy bylo domluveno setkání v Ostravě. A to přímo na Ostravském magistrátu.
V neděli 20. listopadu v brzkých ranních hodinách jsme tedy nasedli na vlak směr Ostrava. Naši výpravu tvořili kromě mě ještě další členové naší Studentské rady a to jmenovitě Pepa Uchytil, Rey Harnisch a Kuba Nosek. Hned po odjezdu nastal problém. Paní v pokladně zřejmě ještě spala, a tak nás paní průvodčí upozornila, že máme jízdenku do Olomouce. Nicméně nakonec jsme vše zdárně vyřešili.

Časopis Šmejd

pondělí, 26 září 2011 | Napsal(a) Roman Chasák

Milí spolužáci a profesoři,

z jistých technických důvodů se nám nepodařilo školní časopis Šmejd vydat, jak se plánovalo, v červnu. Přijměte tedy naši omluvu. Nyní konečně máte možnost vidět, co jsme vytvořili na konci školního roku. Můžete si přečíst článek o Animefestu, divadelních představeních, FLL či reakci na kritický článek o Stužkovacím plese. (Doufám, že je již posledním. Nechceme, aby se ze školního časopisu stal bulvární plátek. Časopis sice není cenzurován a nikomu nebereme jeho názory, ale řešení konfliktů je určitě lepší „z očí do očí“, než přes tisk…)

Upozorňuje, že časopis tvoří výhradně studenti, buďte tedy prosím shovívaví k případným nedostatkům. Pokud máte co říct (tedy napsat), zaujala vás nějaká informace, vyfotili jste zajímavou fotku, zkrátka máte-li čím přispět, posílejte své příspěvky do konce října na email studentské rady: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Příjemné počtení přeje za „redakci“ Míša Rotterová

http://casopissmejd.webnode.cz/

 

Školní časopis v novém

neděle, 20 září 2009 | Napsal(a) M. Rotterová

Baví tě psát? Byl/a jsi na nějaké akci, koncertu, sportovní události, apod. a chtěl/a by ses se svými zážitky podělit s ostatními?

Školní časopis je opět tu!!

Chceme ho udělat zajímavější, nejen obsahově, ale i graficky. Zkrátka, aby si ho každý rád přečetlJ Když do časopisu napíšeš, nezavazuješ se tím k pravidelné činnosti, je to jen na tobě.

Na dotazy a případné příspěvky do prvního čísla se těšíme na mailu Studentské rady.

 

Strana 1 z 3
pro zobrazení hodin je potřeba mít povolený javascript

středa 14. listopad 2018

« Listopad 2018 »
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

gympl banner web 2015 1

 

100let gymjes

 

 • Mobilní objednávky obědů

  01.08.2017
  Školní stravovna nyní nabízí objednávání stravy jednoduše i z vašeho mobilního telefonu či tabletu s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v Google Play pod názvem Strava.cz a díky ní získáte: přehled o jídelníčku na několik dní dopředu možnost objednávání a odhlašování stravy aktuální informace o vydané stravě aktuální informace o stavu konta možnost sledovat historii objednávek a plateb za stravu upozornění na objednané jídlo v nastavený čas  
  Číst dál...
 • Online testy na maturity z angličtiny

  20.05.2016
  Milí studenti, v nasledujícím dokumentu najdete seznam aktivních webových odkazů na online testy z angličtiny na úrovni B1 (základní úroveň maturitní zkoušky). Můžete opakovaně procvičovat četbu, gramatiku i poslech a své výsledky si ihned zkontrolovat. Tento dokument si můžete stáhnout  zde.
 • Gymjes má kanál na Vimeo

  10.02.2016
  Najdete zde nejen dokument o Semifinále FLL, upoutávek na soutěž i část programu ze stužkovacího plesu, vše od SKYART studia. https://vimeo.com/channels/gympl
 • Almanach

  08.04.2015
  Almanach Pozor, probíhá doprodej posledních kusů almanachu vydaného ke 100. výročí založení gymnázia (v kanceláři školy). Cena 50 Kč/kus.