Vytisknout tuto stránku

Piráti z primy, těšte se na kurz GO

Zveřejněno v: 2016/2017 | Zobrazeno: 1005×

Milí budoucí primáni a jejich rodiče, kurz GO se blíží a proto raději ještě zopakujeme všechny potřebné informace.

Kurz se bude konat na začátku školního roku od pondělí 11.9. do středy 13.9.2017. V pondělí se všichni potkáme v 8.00 hod před gymnáziem.  Třídenní kurz proběhne v táboře Černý Potok ve Velké Kraši /http://www.taborcernypotok.cz/.  Rodičům malých pirátů připomínáme, že si je mohou vyzvednout po kurzu ve středu 13.9. v 17 hod v budově nižšího gymnázia ve třídě prima A. Prosíme rodiče, aby nezapomněli dát s sebou dítěti potvrzení o bezinfečnosti a poučení o bezpečnosti, které jste dostali na info schůzce v červnu. 

A tady je dopis pro malý pirátský potěr, který už sice malí piráti dostali, ale znáte to - leží někde pod postelí, založený v knížce nebo zkrátka na místě, kde ho po prázdninách nemohou najít.   

Milý pirátský potěre  z budoucí primy A,

gratulujeme. Byl jsi vybrán jako jeden z nejlepších a nejdrsnějších adeptů na piráta. Chceš se pokusit dostat se na loď Černá Perla, kam se dostanou opravdu jen ti nejlepší?

Ano? Tak to je super. V tom případě tě budeme čekat 11. září 2017 v 8 hodin před Gymnáziem Jeseník. Tady naše výprava započne.

Instrukce pro piráty:

- adepti na piráta budou ubytováni v kempu Černý Potok ve Velké Kraši, kam se dopravíme vlakem. Pirátům  doporučujeme zavazadlo, které budou moci nést na zádech. Kufr se na pirátskou loď moc nehodí, to musíš uznat.  Spát budeme v chatkách, máme zajištěny i peřiny. Přesto, pokud bude zima, doporučujeme vzít si i vlastní spacák. Máme zajištěnou i plnou penzi od pondělí až do středy. 

Nezapomeň:     sportovní oblečení a boty, teplou větrovou bundu, tužku a blok, kdo umí hrát na hudební nástroj, může ho vzít s sebou /klavír prosím ne, kam by se nám taky na pirátskou loď vešel, že ano?/,   hygienické potřeby, plavky  atd…..

Bezpodmínečně nutné: 

-          baterku či čelovku /kdo ji mít nebude, může bídně zhynout v boji/

-          šátek, nejlépe pirátský /když nebude pirátský, může být úplně jakýkoliv, neboj/

-          bílé staré tričko, které budeš moci zničit a pokreslit

-          staré pruhované pirátské tričko, nejlépe hodně omšelé a s dírou / v second handech jich mají

           spoustu/, případně i další omšelé oblečení, které by se na piráta hodilo 

           V TOMTO TRIČKU PŘIJĎ HNED PRVNÍ DEN NA PIRÁTSKÝ SRAZ      

-         pouzdro, kde budeš mít pastelky, tužky, nůžky, lepidlo  atd….

Upozornění pro rodiče pirátů:

-  piráte, řekni rodičům, že na široširých mořích  není vůbec, ale vůbec žádný signál a proto se ti nebudou moci dovolat. Tvůj mobilní přístroj ti tedy bude k ničemu,  a abys ho neztratil, bude schován přes den i v noci u kapitána všech pirátů. Signál se zázračně objeví jen večer od 18.30 do 19 hodin, kdy budeš moci zavolat rodičům a informovat je o tom, jak si vedeš, zdali máš hlad, je ti smutno, chceš domů atd.  Pozor: kdo bude do telefonu moc fňukat, strhneme mu body a poletí přes palubu.

Před touto hodinou a po ní signál fungovat bohužel nebude. Jediná výjimka pro rodiče – v případě naprosté nutnosti prosím volejte na číslo 737 953 537 /uč. H. Tunysová/. Tento geniální telefon signál mít bude a bude fungovat nepřetržitě. /upozornění pro rodiče – v kempu Černý Potok je signál opravdu bídný a pokud by vám to p.Tunysová nezvedala, je to buďto tím, že stojí na pirátském můstku a velí pirátskému potěru, nebo tím, že její telefon opravdu nebude mít signálJ/

- piráte, řekni také rodičům, aby si pro tebe přijeli /v případě, že zrovna ty  to přežiješ a bídně nezhyneš hlady, v tlamě žraloka, usmrcen ostatními piráty atd. / ve středu 13.9. v 17 hod. do budovy nižšího gymnázia do třídy prima A.  Pro rodiče se bude konat informační schůzka, zhodnocení celého kurzu, seznámení s ostatními rodiči přeživších pirátů  a co hlavně -  dražba věcí, které byly z pirátské výpravy přivezeny zpět do civilizace / mušle, uloupené perly, výbava posádky, papoušek, dřevěná noha  atd… /. Výtěžek z dražby bude předán do třídního fondu a zůstane přeživším pirátům   na regeneraci a zařazení zpět do společnosti. Akce by měla trvat cca 1,5 hod. Piráte, popros rodiče, aby přišli.

Piráti,  které si nikdo nevyzvedne, budou nahnáni na starou bárku, odraženi od břehu a posláni do Tichého oceánu :-) 

Naposledy změněno čtvrtek, 31 srpen 2017 08:21