I letošní Advent je online!

Ačkoliv je letošní adventní čas v mnohém jiný než obvykle, ve Studentské radě GJ jsme se rozhodli si i přesto adventní čas a Vánoce pořádně užít. Proto jsme na Instagramu spustili 24-denní Vánoční gymjes výzvu, která studentům každý druhý den přinese tip na aktivity spojené s Vánoci a pár dalších překvapení, díky kterým se můžeme společně naladit na sváteční vlnu a také pobavit! 
V rámci této výzvy pořádáme také VEŘEJNOU SBÍRKU VÁNOČNÍCH PŘÁNÍ, která odstartovala v pondělí 30.11. a bude ukončena v pondělí 21.12.2020. Přání bude po tuto dobu možné vložit do schránky u Bufíku na VG a také v Pekárně Pletýnka na jesenickém náměstí (vedle „hladového okénka“). 

Přidejte se i vy, zpříjemněte si předvánoční období vyrobením (nebo napsáním) vlastního přáníčka a pojďme společně udělat něčí Vánoce krásnější! Všechna vybraná přání darujeme před Štědrým dnem zaměstnancům a pacientům Jesenické nemocnice, kteří nebudou moci trávit svátky se svými blízkými. Pokud se nám podaří vysbírat větší počet přáníček, s radostí je rozdáme i dalším pečovatelským institucím – žádné přání tedy nezůstane bez adresáta!
Když už zmiňujeme aktivity Studentské rady, je nutno podotknout, že i učitelé nám připravili sladké překvapení – Online Adventní kalendář, u kterého nelze podvádět a každý den si můžete otevřít jen jedno jeho okénko!

Sledujte Sbírku přání na Facebooku a sdílejte dál! FB: Sbírka vánočních přání Jeseník
Sledujte Vánoční gymjes výzvu na Instagramu: @vanocnigymjesvyzva
Adventní kalendář učitelů: www.gymjes.cz

Studentská rada GJ přeje všem krásný předvánoční čas a nezapomeňte, že platí následující vztah:

VÍCE LIDÍ = VÍCE PŘÁNÍČEK = VÍCE RADOSTI

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři