Imatrikulace aneb přivítání primy a prvních ročníků

Po půlroční sociální pauze jsme se opět shledali, a to v jesenické kapli ku příležitosti slavnostního uvítání nových žáků a studentů Gymnázia Jeseník. Rok co rok je kaple plna emocí, z nichž asi nejvýznamnějšími jsou zvědavost malých primánů nastupujících na 8-leté studium, protkané mimo učení též i dobrodružstvím, a očekávání prvních ročníků středoškolských, které čekají 4 krásné roky plné zábavy, přátel, prvních lásek a především nabývání vědomostí.

Úvodem zazněla melodie Medallion Calls z filmu Piráti z Karibiku v podání komorního orchestru v sestavě: Anežka Konečná, Viktorie Kratochvílová, Anička Koriťáková, Šarlota Večerková, Dominika Szkipalová, Veronika Kurdelová a Filip Ondruch.

Na pódiu jsme následně přivítali paní učitelku Mišunovou a poté i všechny její nové žáčky nastupující do primy.

Imatrikulace pokračovala tanečním vystoupením Natálie Šimčíkové a Moniky Winiarské, které vystřídala paní učitelka Tunysová, svolávající své sporťáky do nové třídy 1. B.

Dominika Szkipalová zazpívala za doprovodu pana učitele Svobody ze ZUŠ Jeseník a novopečená třída 1. C se shledala se svou třídní učitelkou, paní Chovančíkovou.

Na závěr opět vystoupil komorní orchestr se skladbou "He’s a pirate" a zakončil tak milé dopoledne plné nových tváří a vzájemného poznávání.

Všem novým žáčkům a studentům přejeme hodně úspěchů, trpělivosti a ochoty poznávat v následujících školních letech!

Dominika Szkipalová, 3.C

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři