Piráti z primy, těšte se na kurz GO

Milý pirátský potěre z budoucí primy A,

gratulujeme. Byl jsi vybrán jako jeden z nejlepších a nejdrsnějších adeptů na piráta. Chceš se pokusit dostat se na loď Černá Perla, kam se dostanou opravdu jen ti nejlepší?

Ano? Tak to je super. V tom případě tě budeme čekat 11. září 2017 v 8 hodin před Gymnáziem Jeseník. Tady naše výprava započne.

Instrukce pro piráty:

- adepti na piráta budou ubytováni v kempu Černý Potok ve Velké Kraši, kam se dopravíme vlakem. Pirátům  doporučujeme zavazadlo, které budou moci nést na zádech. Kufr se na pirátskou loď moc nehodí, to musíš uznat.  Spát budeme v chatkách, máme zajištěny i peřiny. Přesto, pokud bude zima, doporučujeme vzít si i vlastní spacák. Máme zajištěnou i plnou penzi od pondělí až do středy. 

Nezapomeň:     sportovní oblečení a boty, teplou větrovou bundu, tužku a blok, kdo umí hrát na hudební nástroj, může ho vzít s sebou /klavír prosím ne, kam by se nám taky na pirátskou loď vešel, že ano?/,   hygienické potřeby, plavky  atd…..

Bezpodmínečně nutné: 

-          baterku či čelovku /kdo ji mít nebude, může bídně zhynout v boji/

-          šátek, nejlépe pirátský /když nebude pirátský, může být úplně jakýkoliv, neboj/

-          bílé staré tričko, které budeš moci zničit a pokreslit

-          staré pruhované pirátské tričko, nejlépe hodně omšelé a s dírou / v second handech jich mají

           spoustu/, případně i další omšelé oblečení, které by se na piráta hodilo 

           V TOMTO TRIČKU PŘIJĎ HNED PRVNÍ DEN NA PIRÁTSKÝ SRAZ      

-         pouzdro, kde budeš mít pastelky, tužky, nůžky, lepidlo  atd….

Upozornění pro rodiče pirátů:

-  piráte, řekni rodičům, že na široširých mořích  není vůbec, ale vůbec žádný signál a proto se ti nebudou moci dovolat. Tvůj mobilní přístroj ti tedy bude k ničemu,  a abys ho neztratil, bude schován přes den i v noci u kapitána všech pirátů. Signál se zázračně objeví jen večer od 18.30 do 19 hodin, kdy budeš moci zavolat rodičům a informovat je o tom, jak si vedeš, zdali máš hlad, je ti smutno, chceš domů atd.  Pozor: kdo bude do telefonu moc fňukat, strhneme mu body a poletí přes palubu.

Před touto hodinou a po ní signál fungovat bohužel nebude. Jediná výjimka pro rodiče – v případě naprosté nutnosti prosím volejte na číslo 737 953 537 /uč. H. Tunysová/. Tento geniální telefon signál mít bude a bude fungovat nepřetržitě. /upozornění pro rodiče – v kempu Černý Potok je signál opravdu bídný a pokud by vám to p.Tunysová nezvedala, je to buďto tím, že stojí na pirátském můstku a velí pirátskému potěru, nebo tím, že její telefon opravdu nebude mít signálJ/

- piráte, řekni také rodičům, aby si pro tebe přijeli /v případě, že zrovna ty  to přežiješ a bídně nezhyneš hlady, v tlamě žraloka, usmrcen ostatními piráty atd. / ve středu 13.9. v 17 hod. do budovy nižšího gymnázia do třídy prima A.  Pro rodiče se bude konat informační schůzka, zhodnocení celého kurzu, seznámení s ostatními rodiči přeživších pirátů  a co hlavně -  dražba věcí, které byly z pirátské výpravy přivezeny zpět do civilizace / mušle, uloupené perly, výbava posádky, papoušek, dřevěná noha  atd… /. Výtěžek z dražby bude předán do třídního fondu a zůstane přeživším pirátům   na regeneraci a zařazení zpět do společnosti. Akce by měla trvat cca 1,5 hod. Piráte, popros rodiče, aby přišli.

Piráti,  které si nikdo nevyzvedne, budou nahnáni na starou bárku, odraženi od břehu a posláni do Tichého oceánu :-) 

Obrázek: aktuality/galerie/mg-5425.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/mg-5616.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/mg-5761.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/mg-5419.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/mg-5625.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/img-5448.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/img-5242.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/img-5512.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/img-5846.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/img-5801.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/img-5859.jpg

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři