Podpoř i ty něco zcela nového!

V sobotu 15.6.2019 od 13:45 vyrazí z Masarykova náměstí majálesový průvod za brány areálu bývalého Moravolenu, kde ve 14:00 vypukne historicky první YesMajáles, na který tě srdečně zveme!

YesMajáles je pořádán Radou studentů Jeseník za účasti také naší školy, s podporou města Jeseník a ve spolupráci s akcí WooXUP Summer. Kromě hudebního programu, v němž se předvedou mimojiné i gymplácké kvarteto Funky Bonkers a prvačka Domi Szkipalová, budou v areálu také prezentační stánky místních škol, včetně Gymnázia.

Akce vypukne už za dva týdny a každá ruka se hodí, proto bychom ti chtěli nabídnout několik možných způsobů, jak můžeš YesMajáles podpořit i jinak než účastí! Odměnou ti bude kromě dobrého pocitu také celodenní volňásek, platný na YesMajáles i WooX UP Summer a něco na zub.

Na gymplácký prezentační stánek hledáme alespoň dva dobrovolníky z VG, případně Kvarty A, kteří jej budou střežit, odpovídat na případné otázky návštěvníků a prodávat drobné občerstvení.

YesMajáles by si měl něco málo vydělat i na příští ročník, proto chceme poprosit všechny, kteří rádi pečou či vaří, o pomoc. Budeme vděční za darování jakéhokoliv malého občerstvení (sušenky, koláčky...), které by se za symbolické ceny prodávalo na našem stánku, menší výdaje za suroviny lze proplatit.

Zároveň se nám také bude hodit každá pomocná ruka při přípravě celého areálu, pravděpodobně v podvečer pátku 14.6.

Pokud máš zájem pomoci, ozvi se prosím Amálii Štrajtové (XA) nebo na FB stránku Studentské rady GymJes, případně paní učitelce Seidlerové.

Děkujeme za vstřícnost a těšíme se na Tebe!

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři