positivJE MOTIVATOR #3 Petr Vítek

Třetím positivJE MOTIVÁTOREM vhozeným do jámy lvové, tj. před studenty jesenického gymnázia, byl sám jeho někdejší absolvent, Petr Vítek. Přijal naše pozvání, aby se s budoucími lídry Jesenicka podělil o svoje zkušenosti nasbírané pestrým pracovním i osobním životem.

   Petr je spoluzakladatelem české pobočky co-workingové sítě Impact Hub, která v Praze, Brně a Ostravě vytváří podmínky pro mladé začínající podnikatele i firmy zejména se rekrutující z oblasti technologií. K tomu se jako trojnásobný otec snaží z pozice člena správní rady České spořitelny alespoň trochu ovlivňovat směřování českého vzdělávacího systému, jehož aktuální nastavení se mu moc nezamlouvá.

   Během besedy se studenty se hodně zaměřil na vlastní zkušenosti s cestováním, nejvíce pak posluchače zasvětil do svého ročního pobytu v USA. Tam se vypravil ještě coby vysokoškolský student, s plánem zlepšit se v angličtině, prací si vydělat a pak ty peníze utratit za spanilou jízdu po Státech. Jak řekl, tak udělal a od čističe stolů ve strip baru, přes přiklapávače housek na burgery v Burger Kingu se propracoval až na zástupce šéfkuchaře ve fastfoodu s mořskými plody, pak si koupil auto a projel podstatnou část Spojených států amerických.

   Kdo máte chuť, pusťe si video, Petrův humor vás určitě pobaví, a hlavně vás povzbudí k akci. Myslíme, že mu jeho "nevyžádané rady" uvěříte a třeba vyzkoušíte, jestli zafungují i vám.

(Převzato z webu positivJE - autor textu K. Kavka)

Obrázek: aktuality/galerie/dsc04722.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/dsc04737.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/dsc04729.jpg
Obrázek: aktuality/galerie/2019-02-06-positivje-motivator-petr-vitek.jpg

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři