Slavnostní zahájení nového školního roku pro naše první ročníky

V pondělí 4. září se v jesenické kapli konalo každoroční přivítání nových studentů primy a prvních ročníků Gymnázia Jeseník.

Ceremoniál zahájilo vystoupení Jáchyma Richtera a Adama Vondrušky, kteří hráli na housle za klavírního doprovodu paní učitelky Vítkové z místní ZUŠ. Ve slavnostní atmosféře pronesla ředitelka školy Šárka Hynková inspirativní proslov, kterým započala nové fáze životů našich nových spolužáků.

Poté byli na pódium postupně vyvoláni čerství primánci. Potřásli si zde rukou se svou novou třídní učitelkou Marií Kirchnerovou a paní ředitelkou. Každý dostal dárek v podobě reflexního pásku s logem školy a byl vyfocen p. Malým.

Dále nás rozproudilo taneční vystoupení Natálie Skálové a Dominiky Ambrozy, na které navázalo bouřlivé přivítání třídní učitelky první B M. Suché, která si též zavolala své žáky na pódium. Mohli jsme si také zazpívat s Terezou Blandovou a jejím učitelem zpěvu p. Svobodou píseň Radioactive od americké hudební skupiny Imagine Dragons.

Jako poslední vystoupili před diváky studenti ze třídy paní učitelky Janské, letošní první C. Akci po nich ukončil Ben Ševčík se svou učitelkou klavírním vystoupením.

Lidé začali pomalu odcházet, ale třídy se shromáždily před pódiem na svou první třídní fotografii.

Všem nováčkům přejeme hodně štěstí, mnoho úspěchů a radosti a věříme, že právě na tento okamžik budete s úsměvem vzpomínat jako na začátek vaší cesty k vysněnému cíli.

Tereza Blandová, Sára Kofroňová, 2. C

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři