Více takových hostů jako byl Martin Šejda....

Čtvrtý díl seriálu přednášek positivJE MOTIVATOR obstaral hned na dvou školách (na strojní a stavební průmyslovce a na gymplu) Martin Šejda. Úspěšný basketbalista, ale hlavně byznysmen, který strávil 21 let ve Spojených státech, vybudoval zde vlastní poradenskou firmu, kterou od roku 2015 řídí z Jeseníku.


Ve svém povídání upozadil svůj osobní příběh a spíše se zaměřil na zdůraznění toho, aby se mladí lidé otevřeně dívali na příležitosti, které je v životě budou potkávat, aby se správně rozhodovali a aby na sobě neustále pracovali, protože úspěšný (nejen) profesní život je čeká tehdy, když na něj budou připraveni. V době, kdy jsou české firmy plné průměrných zaměstnanců, mají ti, kteří na sobě budou makat, velkou šanci na skvělou kariéru.
Martinovým striktním doporučením všem posluchačům bylo, aby ze svých hlav vymazali slova ‘nejde, neexistuje‘, aby se nenechávali odbýt, odmítnout, protože i jeho úspěšná dráha sportovce-podnikatele vedle přes několik zamítnutí, se kterými se nesmířil a prostě je obešel.
Pro ty, co se chystají na vysokou školu, mohlo být šokujícím jeho doporučení, dát si po maturitě od školy rok pauzu. Ta jim dle jeho slov významně pomůže při rozhodování, jak se svým životem dále naložit.
Posuďte sami, videozáznam ze 4. dílu positivJE MOTIVATORu najdete na našem youtubovém kanále zde: http://bit.ly/2WowrK9

Foto a video (zdroj): Josef Kavka

Článek převzat z FB positivJe. Děkujeme panu Kavkovi.

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři