Přichází dlouho očekávaná premiéra

Gymnaziální ochotnický spolek Nezakopneš si dovoluje pozvat žáky i učitele na premiéru nového představení s názvem Prima sezóna, která se odbude v rámci jesenické divadelní Žatvy v sobotu 2.dubna 2022.

Poněkud hořká komedie vznikla na základě povídek stejnojmenné a známé knihy Josefa Škvoreckého, kterou mimochodem najdete i na našem maturitním seznamu… ???? Děj inscenace nás zavede do nejmenovaného příhraničního městečka v období okupace za 2. světové války, a tak humorné momenty a vtipné hlášky jsou víc než vyváženy všudypřítomným nebezpečím a číhající zvůlí okupantů.

V hlavní roli věčného dobyvatele dívčích srdcí Dannyho Smiřického uvidíte Ondru Stránského, jeho věrné kumpány a členy studentské kapely ztvárnili David Svoboda, Lukáš Havlíček a Matěj Raif, v dvojroli idola dívek a zároveň fanatického německého komisaře exceluje Šimon Jati, školní krásky Irenu a Marii představují Bára Ondrášková a Sára Drlíková, role mazaných dvojčat si užívají Jana Vrbová a Charlotte Pavlátková, v dalších dámských rolích uvidíte Gabču Suchanovou, Evu Švubovou a Elišku Sobalovou.

Jako v minulých představeních text upravila a hru režírovala Michaela Janská, technickou podporu mají na starost rovněž premiérově Barča Švédová a Standa Džurný.

Těšíme se na vás!

Za DS Nezakopneš Michaela Janská

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři