První školní den začal v kapli – a jaké to bylo?

Nevzpomínám si, kdy naposled bylo 1. září slunečno. Ačkoliv se to může zdát kapku deprimující, v jesenické kapli tomu tak letos rozhodně nebylo. Před devátou hodinou ranní se začali scházet naši noví spolužáci. Ve vzduchu byla cítit radost, nervozita i touha po poznání.

Imatrikulaci zahájil smyčcový komorní orchestr melodií z Pirátů z Karibiku ve složení: Anežka Konečná, Anna Koriťáková, Monika Bandiková, Šarlota Večerková, Karolína Svobodová a Filip Ondruch. Pokračovalo se přivítáním primy se svou paní učitelkou Henychovou.

Působivé taneční vystoupení Natálie Šimčíkové rozvolnilo atmosféru a vzápětí se na pódium podívali žáci 1. B a potřásli si rukou s paní Bačovskou.

O chvíli později Dominika Szkipalová oslnila publikum zpěvem s kytarovým doprovodem v podání pana Svobody ze ZUŠ Jeseník. Třída 1. C se nechala nést něžnou náladou a přivítala se s paní učitelkou Honsovou.

Zakončení se ujal staronový komorní orchestr se skladbou „He’s a pirate“.

Všem novým spolužákům přejeme lehkou pirátskou hlavu při plavbě studiem, oslnění, nekonečně mnoho krásných zážitků, úspěchů a hodně nadšení! A hlavně si to užijte!

Karolína Svobodová, 2. B

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • preventista sociálně patologických jevů:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři