Testy kompletní kondice lyžařů v Jablonci nad Nisou

S novým olympijským cyklem vzešel z trenérské rady SLČR nový model kompletní sportovní připravenosti lyžařů-běžců se zázemím v Jizerských horách.

Sjela se celá republika, leč jistě obrovskou vadou na kráse potažmo kvalitě celého testovacího třídenního bloku, byla neúčast reprezentace, která dala přednost zahraničnímu soustředění. Porovnání těch nejlepších s nastupující generací mladých lyžařů by bezpochyby přinesla nejen aktuální pohled na výkonnost, nýbrž i dlouhodobé sledování výkonnosti.

FENIX SKI TEAM Jeseník vyslal to nejlepší, s čím klub v současnosti disponuje. Štěstí se u některých v podobě pevného zdravotního stavu lehce odklonilo a tak nezbylo, než přikročit k redukci některých disciplín. Přesto náš klub potvrdil další výkonnostní vzestup, což před zimní sezonou bývá dle zkušeností výborný základ pro úspěšné výsledky.

Pátek – opakované výběhy

Ostrý úvod testovací baterie v páteční odpoledne přinesl nadmíru bolesti v nohou, jářku 700m prudké stoupání v Břízkách v sériích není žádná procházka růžovou zahranou. Kdo nastoupil nepřipraven, vyhořel jak papír. Naši však hráli první housle a tudíž sklidili zaslouženou pochvalu.

FENIX

1. Kozlovský, 4. Žalčík, 5. Pechoušek, 8. Bráblík, 3. Strouhalová, 12. Struhárová, 7. Ryšková, Poulíková skončila, ač atakovala 2. místo, s žaludečními obtížemi po 3. sérii

Sobota dopoledne – silový test shyby + bench-press

Výjimečné vystoupení našich barev, kde druhé brali mrákoty, naší bojovali za sebe i za klub

5. Strouhalová, 5. Poulíková, 1. Žalčík, 3. Bráblík, 5. Kozlovský, 8. Pechoušek, 2. Strouhal

Sobota dopoledne – 1 500 m atletická dráha

Nádherné souboje s řadou dramatických okamžiků až na cílovou metu, atletický běh jako příbuzná disciplína je po zásluze atraktivní záležitost.

4. Poulíková, 4. Strouhalová, 6. Struhárová, 2. Kozlovský, 5. Žalčík, 8. Bráblík, 9. Pechoušek

Sobota odpoledne – soupaže kolečkové lyže

Chvilenka pospání mezi jednotlivými testy a znovu do dalšího měření, které odhalilo výjimečnost části družstva a zároveň i slabiny, na kterých je potřeba sportovně zamakat, a to tak, že velmi.

1.Strouhal, 2. Žalčík, 3. Pechoušek, 6. Kozlovský, 13. Bráblík, 10. Poulíková, 6. Ryšková, 8. Strouhalová  12. Struhárová

Neděle - běh do vrchu 6 km

Aby náročnosti bylo učiněno zadost, přivítalo nádherné klasické babí léto lyžaře na startu závěrečné disciplíny během do vrchu zvaném Bramberk. Pro tůristy bezva špacír, pro sportovce povyražení s kyselinou mléčnou. Marodka částečně „rozšalovala“ náš kompaktní tým, však drželi se nadmíru statečně.

3.Strouhalová, 5. Struhárová, 11. Ryšková, 3. Pechoušek, 5. Žalčík

Gratulace všem, co vydrželi až do závěru i dík výbornému odprezentování aktuální formy ruku v ruce s FENIXEM.

A notnou dávku energie do závěrečné části přípravy.

Zhor!

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři