Poznej sám sebe s projektem KAIRE

Před časem nás prostřednictvím našeho absolventa Štěpána Jatiho oslovila Masarykova Univerzita, Fakulta sociální pedagogiky, s nabídkou uskutečnit ve všech třetích ročnících projekt KAIRE. Ten je zaměřený na sebepoznávání, budoucí studium a kariéru. Přijali jsme a udělali jsme moc dobře.

Základem celodenního programu byly tři super přednášky. Vedli je odborníci s praxí, ale zároveň věkem blízcí našim studentům. Tématem té první byla socionika. Dozvěděli jsme se, co je to typologie osobnosti nebo jak pracovat na svých silných a slabých stránkách. Finanční gramotnost byla obsahem druhé přednášky. Díky ní máme lepší představu, jak vydělat a zhodnotit peníze. A na konec sebekoučink - povídání o tom, jak využít svůj potenciál, kde hledat motivaci a proč vystoupit ze své komfortní zóny.

Na začátku, mezi jednotlivými přednáškami a na konci projektu se třeťákům báječně věnovali studenti MUNI, pomáhali s reflexí a postarali se o příjemnou atmosféru.

Večer si mohli zájemci navíc poslechnout ještě bonus – přednášku, která slibuje, že prozradí, jak dosáhnout každého svého cíle.

Kdo se možná na začátku bál, že to bude dlouhé a nudné, přesvědčil se o opaku. Program byl pestrý, záživný, inspirující a utekl jako voda. Děkujeme.

Gymnázium Jeseník

adresa
Komenského 281,  790 01 Jeseník
e-mail
telefon
+420 584 411 429
IČ, IZO
IČ 60 045 141, IZO 102 692 173
ID datové schránky
w4ej52x
fax
+420 584 412 072
kde nás najdete
mapy.cz

Vedení školy

  • ředitelka:
  • zástupce ředitelky:
     
  • zástupce ředitelky:
  • výchovný poradce:
  • školní metodik prevence:
  • pracovník pověřený BOZP:

Naši sponzoři